top of page

TERCİH DANIŞMANLIĞI

Öğrenciler Arası Tartışma

Tercih danışmanlığı ve tercih süreci öğrenciler için LGS veya YKS sonrasında en önemli adım diyebiliriz. Öğrenciler ve velilerle birlikte sürecin doğru ve sağlıklı bir şekilde yönetilmesi esastır.

Bu süreçte öğrencilerle birlikte bu süreci yaşayan ebeveynler de doğru ve güvenilir tercihler yaparak geleceklerinin en iyi şekilde kurulmasını sağlamak istiyorlar. Doğru ve güvenilir uzman tercih danışmanlarıyla karşılaşmayan veli ve öğrenciler kulaktan dolma bilgilerle bilgi kirliliği yaşayarak strese girmekte ve hatalı tercihler yapmaktadır.

YKS tercih danışmanlığımız ise, doğru meslek seçiminde veya meslek doğrultusunda üniversite seçiminde kararsız kalan veya yeterince bilgi donanımına sahip olmayan gençlere profesyonel anlamda destek verilmektedir. Öğrencilerin kendilerine ve gelecekteki kendi ve yeni nesil vizyona uygun olabilecek meslek ve üniversite seçimi öğrenci, ebeveynler ve uzmanlarımız ile birlikte yapılmaktadır. Meslek seçimini yapıp ancak en doğru üniversite tercihi noktasında kararsız kalan öğrencilere bu konuda güvenilir destek verilerek tercih listesi birlite oluşturulur.

Tercih döneminde öğrencilerimiz Beşiktaş Final VIP bünyesindeki tercih danışmanlığı uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık ve mentorluk desteği  randevuları alabilmektedir. Dışarıdan katılan öğrencilere ise ekonomik bir ücret karşılığında profesyonel eğitim danışmanlığı desteği verilmektedir.

Adres

Cihannüma, Barbaros Blv. No:13, 34353 Beşiktaş/İstanbul

Telefon

0505 0 480 580

Email

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page