top of page

Tanışma ve Bursluluk Sınavı

Beşiktaş VIP Final her yıl Ocak ayında bir sonraki eğitim-öğretim dönemi için mevcut ve yeni öğrencilerinin başarılarına göre indirim fırsatlarından yararlanabilmeleri için %100e varan eğitim burs olanaklarıyla Tanışma ve Bursluluk Sınavı düzenlemektedir.

Beşiktaş VIP Final kendine özel eğitim sistemi ile üniversite ve lise sınavlarında her yıl %95 yerleştirme oranının yanı sıra yüksek derece başarılarıyla Beşiktaş bölgesinin en çok tercih edilen birinci kurumu olmaktadır. Her yıl sadece 100 öğrencilik sınırlı kontenjanıyla, yüksek başarı hedefleyen başarılı, azimli ve istekli öğrencilerini uyguladığı Bursluluk Sınavı sayesinde ödüllendirerek kapılarını açmaktadır.

Tanışma ve Bursluluk Sınavını kaçıran öğrenci adaylarımıza yılın her günü Bireysel Bursluluk Sınavı şansı tanımaktayız..

Sizlerde başaranların yanında olmak istiyorsanız Beşiktaş VIP Eğitim sisteminin sınırsız imkanlarıyla tanışmak için her zaman bir fırsatınız var. Kontenjanlar dolmadan acele ederek yerinizi alın.14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page