top of page

BEŞİKTAŞ VIP EĞİTİM SİSTEMİ İLE

TYT YAZ KAMPINA HAZIR MISINIZ?

2023 YKS MARATONUNA HARİKA BİR BAŞLANGIÇ YAPARAK BİRKAÇ ADIM ÖNDE BAŞLAMAYA NE DERSİN?

BEŞİKTAŞ VIP TYT YAZ KAMPI NEDİR?

Beşiktaş VIP Eğitim’in her sene kendi öğrencilerine ve misafir katılımcılara düzenlemiş olduğu kamplardan biri olan TYT yaz kampı, YKS 1. Oturumu olan TYT sınavına yönelik Matematik, Fen (Fizik-Kimya-Biyoloji) ve Türkçe derslerinden oluşan bir program sayesinde eşsiz ve dopdolu bir deneyim yaşayabilirsiniz. TYT Yaz Kampı son derece disiplinli ve dolu içeriğiyle nokta atışı eğitim anlayışıyla farkındalık yaratarak hem TYT konularının önemli bir kısmını bitirerek eksikleri tamamlayan hem de Beşiktaş VIP Eğitim sisteminin eşsiz deneyimini yaşamalarını sağlayan bir programdır.

TYT Yaz Kampı boyunca dersler, bireysel soru çözümleri, rehberlik seminerleri, sınav taktiği ve stratejileri belirleme, serbest kütüphane etüt seansları ile kurum içi çalışmalarını gerçekleştirir ve girdikleri Türkiye Geneli TYT deneme sınavları ile deneyim ve çözme yeteneklerini geliştirirler.

BEŞİKTAŞ VIP EĞİTİM’DE TYT KAMPLARININ AMACI VE İÇERİĞİ NEDİR?

Beşiktaş VIP Eğitim’in sunmuş olduğu TYT yaz kampı tüm konu anlatımlarının yanında öğrenciye çok daha fazla kazanım edindirmeyi amaçlayan çok yönlü bir programdır. Öğrencilerimiz TYT yaz kampı süresince sene boyunca karşılaşacakları ve yürütecekleri ödevlendirme programı, konu tarama testleri, Türkiye geneli deneme sınavları ve düzenli, disiplinli çalışma kazanımlarını elde ederler. Bu sayede dönem içinde uygulanacak çalışma programlarına adaptasyonları sağlanmış olur.

TYT YAZ KAMPLARINA KİMLER KATILABİLİR?

TYT Yaz Kampı programımıza 10-11 ve 12. Sınıfa geçecek tüm öğrenciler katılabilmektedir. 

NASIL KAYIT YAPTIRABİLİRİM VE NE KADAR ÜCRET ÖDEYECEĞİM ?

Beşiktaş VIP Final katılarak 2023 YKS hedeflerine ulaşmak için yandaki kayıt formunu doldurabilir veya iletişim sayfamızdan kurumumuza ulaşarak programlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

2023-2024 Dönemi için kayıt olan tüm öğrencilere 1.seans  2 hafta ücretsiz olacaktır. Dışarıdan katılım ücreti için yetkililerimizle iletişim kurabilirsiniz. 2 seans ücretleri ve dataylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Online Başvuru Formu

Size En kısa Zamanda Ulaşacağız..

Basvurunuz icin tesekkur ederiz

TYT YAZ KAMPI HANGİ TARİHLERDE GERÇEKLEŞİYOR?

2023 YKS programına yönelik TYT yaz kamp programları iki seanstan oluşmaktadır.

Öğrenciler istediği seansa başvuru yapabilirler

1.SEANS Başlangıç tarihi: 6 Haziran 2023

1.Hafta: Oryantasyon ve Eğitim (Kurumu ve işleyişi öğrenme, Tyt dersleri ilk etap)

2.Hafta: Rehberlik Seminerleri ve Eğitim (Ders çalışma taktikleri, TYT dersleri 2. Etap)

Ön TYT kampı 2 hafta sürecek ve kamp süresince Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Türkçe dersleri olacaktır.

1.SEANS Başlangıç tarihi: 10 Temmuz 2023

4 Hafta sürecek kamp kapsamında her gün yoğun ders programı, Rehberlik seminerleri, soru çözümleri, deneme sınavları ile mükemmel bir deneyim oluşturarak TYT konularını bitiriyoruz. Katılım sağlayan öğrencilerin sezona daha yüksek performans ve çok iyi bir altyapı ile birkaç adım önde başlamalarını sağlıyoruz.

*** Sınıflar 6-12 Kişiliktir. 

*** Gerekli yayın envanterleri verilecektir.

*** Hafta sonu yoğun olacak şekilde hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 2 haftada 60 saatlik program olacaktır.

*** Kontenjanlar sınırlıdır.

bottom of page