top of page

TYT-AYT Hazırlık Kursu

YKS, TYT ve AYT olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır.
TYT (Temel Yeterlilik Testi) , öğrencilerin temel yeteneklerini ölçen ilk aşama sınavı YKS’de alacağı puanın %40 ını oluşturur. İçerik genel olarak 8-9-10. Sınıf müfredatını içerir. Sınava girecek tüm öğrencilerin sorumlu olacağı TYT 40 tane Temel Matematik, 40 tane Türkçe, 20 tane Sosyal ve 20 tane Fen olmak üzere 120 sorudan oluşur. Son yıllardaki güncelleme ile süresi 165 dakikadır.

kütüpane.jpg

Alan Yeterlilik Testi

AYT (Alan Yeterlilik Testi) , öğrencinin kendi alanıyla alakalı kısımdır. YKS’de alacağı puanın %60 ını oluşturur. Konu dağılımı ise genel olarak 11. ve 12. sınıf müfredatını içermektedir. AYT'de ders dağılımı ise 40 tane Türkçe, 40 tane Matematik, 40 tane Sosyal Bilimler ve 40 tane Fen Bilimleri olmak üzere toplam 160 soru şeklindedir.. AYT oturumu için öğrencilere 180 dakika gibi bir süre tanınmaktadır.

Beşiktaş Final Vip TYT-AYT hazırlık kursu olarak her yıl 12.sınıf ve mezun öğrenciler olmak üzere toplam 80 civarı öğrenciye hizmet vermektedir.

deneme sınavları.jpg

Beşiktaş Vip Final

Beşiktaş Vip Final ailesi olarak başarıyı ve kazanmayı hedeflemiş öğrencilerimiz için kullandığımız yayın ve genel materyallerimizi sürekli güncelleyerek her yıl yepyeni güçlendirilmiş stratejilerle yola daha bir istek ve inançla devam edeceğiz.

knowing-answer.jpg

Alanında en seçkin öğretmenler ve güçlü rehberlik ekibi ile

Beşiktaş Final Vip Kurs 2010 yılında Beşiktaş’ta kurulduğundan beri her öğrenciyi özel kabul ederek profesyonel yaklaşımlarla potansiyellerinin en üstüne çıkararak yüksek YKS ve LGS başarıları sağlamıştır.

Türkiye ve Yurt dışında en iyi üniversite veya Liselere yerleştirme başarılarıyla Beşiktaş ve çevre ilçelerin en gözde ve güvenilir kurumu olma yolunda öncü çalışmalar yapmaktadır. 

CALIŞMADERSİ.jpg

Beşiktaş Final Vip alanında en seçkin öğretmenler ve güçlü rehberlik ekibi ile öğrencilerimize eşsiz bir program sunarak mutlak başarı elde etme yoluna hayallerini gerçekleştirmelerine tam destek oluyoruz. Ve bu süreçte Beşiktaş Vip Final ailesi olarak başarıyı ve kazanmayı hedeflemiş öğrencilerimiz için kullandığımız yayın ve genel materyallerimizi sürekli güncelleyerek her yıl yepyeni güçlendirilmiş stratejilerle yola daha bir istek ve inançla devam edeceğiz.

Biz Sizi Arayalım

Lütfen Formu Doldurunuz

Cihannüma, Barbaros Blv. No:13, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Turkey

0505 0 480 580 - 0212 216 33 55

bottom of page