top of page

Beşiktaş’ta En iyi kurs

2009 yılından beri faaliyet gösteren Beşiktaş Vip Final Beşiktaş’ın en iyi kursu olarak yüksek başarılara imza atmıştır. Butik kurs kategorisinde 6-8 kişilik teknolojik altyapısı ve modern bir eğitim anlayışı ile kaliteli ve güvenilir bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

kütüpane.jpg

Okul derslerine takviye

deneme sınavları.jpg

yazılılara ve sınavlara hazırlıkta YKS, LGS alanında Beşiktaş’ta en iyi kurs ünvanını her yıl başarıyla sürdürmektedir. Her yıl ilk 1000 ve ilk 5000 de yüksek dereceler ile yüksek başarılar elde ederek Türkiye’nin en gözde üniversitelerine onlarca öğrenci yerleştirmektedir.

Beşiktaş Vip Final

Beşiktaş Vip Final ailesi olarak başarıyı ve kazanmayı hedeflemiş öğrencilerimiz için kullandığımız yayın ve genel materyallerimizi sürekli güncelleyerek her yıl yepyeni güçlendirilmiş stratejilerle yola daha bir istek ve inançla devam edeceğiz.

knowing-answer.jpg

Alanında en seçkin öğretmenler ve güçlü rehberlik ekibi ile

Beşiktaş Final Vip Kurs 2010 yılında Beşiktaş’ta kurulduğundan beri her öğrenciyi özel kabul ederek profesyonel yaklaşımlarla potansiyellerinin en üstüne çıkararak yüksek YKS ve LGS başarıları sağlamıştır.

Türkiye ve Yurt dışında en iyi üniversite veya Liselere yerleştirme başarılarıyla Beşiktaş ve çevre ilçelerin en gözde ve güvenilir kurumu olma yolunda öncü çalışmalar yapmaktadır. 

CALIŞMADERSİ.jpg

Beşiktaş Final Vip alanında en seçkin öğretmenler ve güçlü rehberlik ekibi ile öğrencilerimize eşsiz bir program sunarak mutlak başarı elde etme yoluna hayallerini gerçekleştirmelerine tam destek oluyoruz. Ve bu süreçte Beşiktaş Vip Final ailesi olarak başarıyı ve kazanmayı hedeflemiş öğrencilerimiz için kullandığımız yayın ve genel materyallerimizi sürekli güncelleyerek her yıl yepyeni güçlendirilmiş stratejilerle yola daha bir istek ve inançla devam edeceğiz.

Biz Sizi Arayalım

Lütfen Formu Doldurunuz

Cihannüma, Barbaros Blv. No:13, 34353 Beşiktaş/İstanbul, Turkey

0505 0 480 580 - 0212 216 33 55

bottom of page